KURUMSAL

GES KİMYA'yı Yakından Tanıyın!

2011 yılında sanayi merkezi Gaziantep'te kurulan GES KİMYA, tekstil ve boya sektörünün arasında güçlü bir köprü olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Tekstil boya ve boya kimyasalları, tekstil/iplik üretimi ve yapı kimyasalları imalatı ve ticareti ile ilgili faaliyet gösteren firmamız, 20 yılı aşkın boyahane ve iplik işletmeleri tecrübesi ile siz değerli müşterilerimize teknik anlamdada hizmet vermektedir.

En kaliteli ürünü, en uygun maliyetler ile sizlere sunabilmek için yatırımlarımızı yüksek teknolojili yeni makinelere yapmaktayız. Laboratuvar ortamımızda tüm boya kimyasallarını kalitesine göre test eder, kullanır veya siz değerli müşterilerimiz için satışa sunarız.

Tekstil ürünlerinde kullanılması için üretilen boyalarımız, kanserojen yapıcı ve bulaşıcı kimyevi maddeler içermemektedir.

Vizyon ve Misyon

Gaziantep'te kurulan GES Kimya, kısa süre içinde geniş müşteri portföyüne ulaşmayı başarmıştır.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi başta olmak üzere ve Türkiye'nin tüm illerine en iyi hizmeti, kalıcı çözümler ile sunmayı hedefleyen firmamız, yatırım ve Ar-Ge'lerini makine ve laboratuvar cihazlarına yapmaktadır.